Service

Onze dakpannen worden verdeeld door een selectief distributienetwerk van bouwmaterialenhandelaren. Om de dichtstbijzijnde dealer te vinden, kunt u gerust uw woonplaats mailen naar info@nelskamp.nl. Wij zullen u dan de adresgegevens van onze partners doorgeven.

Nederland is opgedeeld in vier gebieden om u verder met raad en daad bij te staan, terwijl Hans Goossens de Belgische markt bedient.

Regio Oost
Harold Kock
Ir. Sassenstraat 28 7071 BC Ulft
Tel. 06-22425944
Mail h.kock@nelskamp.nl

Regio Noord
Henk Botter
Jeroen Boschstraat 7
7731 MA Ommen
Tel. 06-51508741
Mail h.botter@nelskamp.nl

Regio West
Michiel Joustra
De Jong Schouwenburglaan 23
2111 TL Aerdenhout
Tel. 06-20017373
Mail m.joustra@nelskamp.nl

Regio Zuid
Frank Goeden
Baetserveldsingel 45
6088 HS Roggel
Tel. 06-13366574
Mail f.goeden@nelskamp.nl


België
Hans Goossens
Oudehofstraat 70
B-9850 Vosselare
Tel. 0032-92480822
Mail h.goossens@nelskamp.be

Bezoekadres hoofdkantoor:
Dachziegelwerke Nelskamp GmbH
Waldweg 6
D-46510 Schermbeck (Duitsland)
Tel. 0049-28539130831
Mail m.albers@nelskamp.nl
Mark Albers spreekt de Nederlandse taal.

 

Logistiek Nederland:
Grolleman Transport
Herxen 63b
8131 PD Wijhe/ Herxen
Johan Horst
Tel. 0570-529896
Mail nelskamp@grolleman.nl